מי אנחנו?

מתחם עלמא

מתחם עלמא הוקם מתוך אמונה כי החיים בעידן המודרני, רצופי אתגרים והתמודדויות, הדורשים מכל אחד מאיתנו לפעול על מנת לשפר ולמקסם את איכות החיים שלו ושל בני משפחתו.

אנו מאמינים כי יצירת מרחב וסביבה איכותיים, תוך הסתייעות בכלים מקצועיים מגוונים, יכולים לסייע להורים, ילדים ובני נוער, ליצור שינוי משמעותי לטובה ולשפר משמעותית את איכות חייהם.

מטרתו של מתחם עלמא היא לאפשר סביבה טיפולית איכותית ובה אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, אשר ילוו אתכם בהתמדדויות השונות, בצליחת האתגרים ובעיקר כל הדרך עד להגעה ליעדים ולהגשמת החלומות.

חזון

מתחם עלמא שואף ליצירת מרחב טיפולי-חינוכי, המהווה בסיס לעיצוב, פיתוח ושיפור החוזקות והיכולות של כל ילד ומתבגר על מנת לקדמו ולשלבו בצורה המיטבית ביותר במעגלי החיים השונים.

האני מאמין

אנו מאמינים כי בכל ילד קיים פוטנציאל אישי, יכולת לשינוי ושאיפה להגשמה עצמית. ומכאן, זיהוי החוזקות והכוחות של כל ילד ומתבגר ויצירת חוויות הצלחה תורמים לעיצוב אישיותו כאדם בוגר ואחראי בעל מסוגלות עצמית.

המרחב הטיפולי-חינוכי, המאופיין בהקשבה לתהליך האישי של כל ילד ומתבגר, מאפשר פיתוח וקידום תפקודו של הילד והמתבגר בהיבטים השונים: מיומנויות חברתיות, כישורים בין אישיים, שיפור בדימוי העצמי, יכולת לימודית ופעילויות פנאי.